Technologie Z-wave

Z-Wave je inovativní protokol pro bezdrátovou komunikaci používaný v systémech pro domácí automatizaci. Je používaný v domácích elektonických zařízeních jako jsou termostaty, čidla, osvětlení, klimatizace,  vzduchotechnika, či audio a video technika.

Z-Wave používá topologii sítě typu mesh, kde každé zařízení je schopné přijímat a vysílat řídící příkazy. Zařízení jsou rovněž způsobilá sledovat a řídit práci jiných modulů a informovat stále o svém stavu řídící jednotku. Zařízení systému Fibaro jsou postavena na Z-Wave technologii, díky čemuž mohou pracovat samostatně nebo ve skupinách, komunikovat mezi sebou, a tím vám poskytovat neomezené možnosti řízení domácí automatizace. Každý modul prochází pečlivým a komplexním testováním prováděným nezávislou zkušebnou a je mu posléze přidělen certifikát kompaktibility.

V současné době používá technologii Z-Wave přibližně 250 firem z celého světa. Systém Fibaro trvale podporuje kompaktibilitu se všemi Z-Wave zařízeními, což vám v automatizaci domácnosti přináší nesmírné možnosti a uvolňuje ruce pro elegantní řešení.

<<< Uživatelské rozhraní   Produkty >>>