Postup instalace
Systém Fibaro je možné nainstalovat v jakémkoli domě, bytu či kancelářské budově. A to nutnosti sekání do zdí,poškozování omítek, tahání nových rozvodů či rekonstrukce. Nabízíme vám úplné ovládání a automatizaci vašeho domu, které nevyžaduje sekání do stěn ani výměny vypínačů. Systém Fibaro se přizpůsobí vašim požadavkům a ne naopak. Je to jedna z věcí, která nás odlišuje od konkurence.
Rychlá montáž

Typická montáž 1 modulu zabere zhruba 15 minut. Začněte se sundáním vypínače ze zdi a pokračujte s odpojením kabelů od vypínače (nezpomeňte předtím odpojit proud jističem). Připojte modul Fibaro k elektrickému rozvodu a poté k vypínači. Pak už jen připojte zpátky vypínač do zdi a montáž je hotová!

Miniaturní rozměry

Všechny vestavné moduly Fibaro jsou pouze 15,9 mm hluboké, mají šířku 42,5 mm a délku 37 mm. Patří mezi nejmenší vestavné řídící moduly na světě. Nejsou ale jen kompaktní, jsou také precizně vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vysoce spolehlivé.

Snadná a neinvazivní montáž

Aby bylo zaručeno vaše bezpečí, měl by systém nainstalovat elektrikář či jiná kvalifikovaná osoba.
Obrázek níže představuje příklad zapojení pro jeden z modulů – stmívač.

Přidání zařízení do řídící jednotky FIBARO

Pro dokončení instalace je potřeba přidat zapojený modul do řídící jednotky FIBARO. To provedete tak, že přepnete řídící jednotku HC2/HCL do učícího režimu ("learning mode") a zmáčknete třikrát tlačítko, pod nějž je modul připojen. Tím je vše hotovo. Díky inovativní technologii Z-Wave mohou moduly v systému Fibaro snadno komunikovat s řídící jednotkou FIBARO, přitom však montáž domácí automatizace zůstavá snadná a – což je důležitější – finančně nenáročná.

<<< Co je FIBARO   Uživatelské rozhraní >>>